Ferbruary (2017)

*Click on the respective days to know that day’s winner.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Winners 06/03/2017

NAME LOCATION

LATHA

TANJORE

AMBIGA

VIRUDHACHALAM

JEGAN

R S MANGALAM

KAMESH

AP

KISHAN NAVIK

MUMBAI - THANE

KUMUTHA

TAMILNADU

LAVANYA

ERNAKULAM

M KRISHNA

KURNOOL

NITHIYA

TAMILNADU

PHARJATH

TAMILNADU

PRABA

TANJORE

PREMA

TAMILNADU

RATHIKA

TAMILNADU

RENJU

KERALA

SELVI

TAMILNADU

SUDHEER KOKIRALA

AP

SWAPNA A

AP

VIJAY SINGH

PUTTUR

VIJIYA

TAMILNADU

VINOD

BHARANICAVU

Winners 04/03/2017

NAME LOCATION

B V SRIGIRINATH

KARNATAKA

JAYESH DEVNANI

GUJARAT

YUVRAJ KOLEKAR

MUMBAI

SURAJ KUMAR SINGH

DELHI

GAYATHRI

CHENNAI

PRINCE

MP

INDER KUMAR

KOLKATTA

MANJUNATH B GADAD

KARNATAKA

VINU M THAMPAN

KOLLAM

MOHAMED THAHA A

TAMILNADU

MOHAMMED ABBAS WASIULLAH

MUMBAI - MIRA ROAD

ATHIRA R

EDAPPAL

MOZBUL ALAM

SREEKANDAPURAM

M D ANWAR

VADAKKANCHERRY

JENIFER ARULDOSS

KARAIKUDI

ANJU

GURDASPUR

BENJIMAN MALLIPUDI

KURNOOL

RINKI KUMARI SINGH

MUZAFFARPUR

DAYARAM BASOR

AMRITSAR

JALIL MANDAL

CHERPULASSERY

Winners 03/03/2017

Name Location
Senthil Kumaran Tamilnadu
Satya Tamilnadu
Mahesh More Mumbai
Sandeep Verma Delhi
S Madhusudhana Reddy Andhra Pradesh
Arvind Kumar Delhi
Avinash Andhra Pradesh
Shibumon.N.A Kerala
Santosh Patel Gujarat
Md Sadul Hussain Andhra Pradesh
Haji Ali Shaik Kamareddy
Johara Khatun Gopalganj
Rejitha R R Kadakkal
Amol Vishnu Kamble Chiplun
Suman Choudhary Jhun Jhunu
Indrajit Mandal Ranaghat
Purnachandra Jana Ernakulam - Pt Usha Road
Raju Rana Bangalore - Jallahalli
Kamaluddin Maharajganj
Mojibur Rahman Chalakudy

Winners 02/03/2017

Name Location
Santhosh S Karnataka
Biju K C Karnatka
Shanmugam Tamilnadu
Ajay Chennai
Deepak Haryana
Uthayarajan Tamilnadu
Kulwant Punjab
Suman Kolkatta
Sumesh K Kerala
Prahlad Ahuja Delhi
Riyas Kanathel Maranchery
Garipally Laxmi Narayan Bheemgal
Sanjay Adampur
Davidjayarani Orathanadu
Prakash Kumar Bettiah
Pramila B Perumbavoor
Adalati Jaiswal Mumbai - Fort
Sridevi Chidambaram
Surendrakumar Yadav Mumbai - Kalyan
Mahbubul Hoda Bettiah

Winners 01/03/2017

Name Location
Manoj C Karnataka
Manjot Singh Maharashtra
Gopalakrishnan Velusamy Tamilnadu
Regan Tamilnadu
Haneesh Sabharwal Punjab
Simanchal Padhy Gujarat
Abdul Fazal Kerala
Nevin Pa Kerala
Murthi Andhra Pradesh
Jayakrishnan Kerala
Sanket Narkar Ratnagiri
Md Juned Alam Mumbai - Chembur
Indira Pattambi
Prathiba Jayaprakash Coimbatore
Javed Ahmad Lucknow
Jamal Hossain Krishnanagar
Sona Bangalore - Rt Nagar
Mohammad M Nadapuram
Rajesh Nellore
Sambu Ram Begowal

Winners 28/02/2017

Name Location
Abdul Razia Sultana Andhra Pradesh
Pradeep Kumar Das Bihar
Balashanker Tamilnadu
Gangadharan C Maranchery
Jayaprakash T Pathanamthitta
Sanju V V Nileshwar
Prasad K Ponda
Damodaran Kerala
Jahangir Alam Kottiyam
Bairy Vijay Sircilla
Man Singh Tanwar Rajastan
Swapna Madhusoodhanan Attingal
Rohini V Nileshwar
Vinod A S Ernakulam - Fort Kochi
Manoj Sharma Delhi
Nagarajan Tamilnadu
Haris H Kayamkulam
Gangathrasamy A Tamilnadu
Ch S N V Subbarao Andhra Pradesh
Vikas Kumar Delhi

Winners 27/02/2017

Name Location
Bhuvaneshwari G Tamilnadu
Vasudevan Tamilnadu
Gowtham Karnataka
Soni Kumari Delhi
Jerina Begam Tamilnadu
M Karthikeyan Tamilnadu
Kali Ranjan Singh Bihar
Telin Correya Kerala
James George Kerala
Hari Mann Punjab
Savitri Patna
Abdul Khadar Cherpulassery
Tapas Bhunia Mysore
Lixon V Ernakulam - Edappally
Rezaul Haque S K Nadapuram
Sukhwinder Kaur Jagraon
Justin P V Chennai - Ambattur
Bhanu Bhumij Karkala
Vinayak Dara Churu
Pulivendhula Samsan Sircilla

Winners 25/02/2017

Name Location
Sandeep Singh Tanwar Rajastan
Shashank Kulshreshtha Maharashtra
Vijaya Kumar Karnataka
Rangu Eswar Reddy Andhra Pradesh
K Vincent Paul Andra Pradesh
Dilbag Singh Punjab
Babu Lal Verma Rajastan
Jasmine Ismail Kerala
Pavan Jaim Mumbai
Kameshwar Mishra Gujarat
Sani Babu Mehatar Panaji
Abdu Nnaser K P Manjeri
Mantu Mari Sreekandapuram
Rahman Kapurthala
Ekalaivan C Mayiladuthurai
Myjin Cruz Shakthikulangara
Subha Priya Bangalore-Jayanagar
Jili Nunisa Hyderabad-Shamshabad
Srikant Nahak Mumbai - Kalyan
Poddal Ganga Metpally

Winners 24/02/2017

Name Location
Giriraj T Tamilnadu
Vamshi Andhra Pradesh
Ritesh Kumar Gurgaon
Deepti Kumari Kolkatta
Samson Halli Karnataka
Ranjay Sinha Delhi
Satyanarayana Macherla Andhra Pradesh
Kaluram Kadela Andhra Pradesh
Gopu G Nair Kerala
Rao Karnataka
Munshi Mohammed Belgaum (Bel)
Mohammad Asif Kureshi Mumbai - Chembur (Mub)
Vinodh T Dharmapuri (Dpi)
Krishna Kumar Rangarajan Bangalore - Jayanagar (Baj)
Antony Alexender Chidambaram (Chi)
Stanly Marthandam (Mard)
Divya Churu (Cru)
Ramashish Sharma Bettiah (Bth)
Ram Suhawan Gonda (Gda)
Ajayrawana Agra (Aga)

Winners 23/02/2017

Name Location
Sindhu Andhra Pradesh
Ranjith Andhra Pradesh
Shaik Bebee Andhra Pradesh
Abhishek Delhi
Caroline Tamilnadu
P Harish Andhra Pradesh
Naviul Kolkatta
Yuvaraj Poonja Karnataka
V Shankar Andhra Pradesh
T M Nivin Kerala
Dhanu Bhimala Chavhan Suratkal (Suu)
Habibar Rahaman Mondal Suratkal (Suu)
Kuldeep Singh Moga (Mog)
Amudhan Vengatesan Kattumannarkoil (Kml)
Akash Nadapuram (Nad)
Lokini Mahesh Peddapalli (Ppi)
Bharathi G Vedaranyam (Vym)
Subhendu Dhali Vedaranyam (Vym)
Mirza Adilabad (Abd)
Vishnu Pattambi (Pat)

Winners 22/02/2017

Name Location
Srikanth Andhra Pradesh
Kiran Kumar Basani Andhra Pradesh
Arpit Hajari Madhya Pradesh
Ravi Karnataka
Siddartha Andhra Pradesh
Nizhar Theni , Tamil Nadu
Rohithkumar U Karnataka
Mahesh Andhra Pradesh
Anil Kumar Uttar Pradesh
Patha Umashankar Andhra Pradesh
Renju Sukumari Reghunathan Oachira
Jakir Hussian Sreekandapuram
Sunita Bharti Perumbavoor
Jumma Khan Jhun Jhunu
Rajkumar Coimbatore
Koteshwar Sika Sircilla
Ramarati Delhi Gole Market
P Basak Kolkata-Baguiati
Rahim Sekh Kottakkal
Sasikumar Chennai - Pallavaram

Winners 20/02/2017

Name Location
Manoj Sahoo Nayagarh, Orissa
Dinesh Kumar Kashyap Korba, Chhattisgarh
Manjunatha G Karnataka
Sandeep Kerala
Meghraj Thane, Maharashtra
Rahul Azamgarh, Uttar Pradesh
Subhash Gogineni Guntur, Andhra Pradesh
Rohithkumar U Kerala
Jaseena Kerala
Robin Jose Thrissur, Kerala
Gunasekaran Namakkal, Tamil Nadu
Ummer K P Kp Malappuram, Kerala
Alok Upadhyay Azamgarh, Uttar Pradesh
Ramachandra Hegde Karnataka
Lingareddy Karim Nagar, Telangana
Sanjit Barman Kerala
Aabran Ali A North Dinajpur, West Bengal
Shinod Kunnumpuram Karim Nagar, Telangana
Ramesh Kumar Mahto Saran, Bihar
Mosarab Hussain Kerala

Winners 21/02/2017

Name Location
Navas N Calicut, Kerala
Sylesh Naduvathveettil Kannur, Kerala
Senthil Selvan Virudhunagar, Tamilnadu
Vardavelly Swamy Karimnagar, Telangana
Srinivas Duduri Karimnagar, Telangana
Sanatan Giri Nizamabad, Telangana
Athikam Kiran Goud Nizamabad, Telangana
Malla Reddy Nimma Medak, Telangana
Vinod Kumar Chaurasia Ballia, Uttar Pradesh
Ravinder Singh Tarn Taran, Punjab
Sunil Dv Karnataka
Ravi Karnataka
Niravkumar Patel Mumbai
Yuvaraj Karnataka
S Gousia Kolkatta
Rajesh Kumar Delhi
Karthikeyan S Chennai
Praveen Rajastan
Akmal Karnataka
Kishore Tamilnadu

Winners 07/03/2017

Name Location
Devi Tamilnadu
Jeffirn Tamilnadu
Kanimozhi Tamilnadu
Kantik Chandra Ray Kuruvilangad
Kashif Kashif Unnao
Laxmi Singh Phulwari
Manzoor Alam Pathankot
Maseeuddin Kurnool
Mohd Rafi Mr Hyderabad
Muntyaj Ali Kannur
Parasram Kaleecharan Surat
Radika Tamilnadu
Ramya Tamilnadu
Rauf Sreekandapuram
Shamshad Ali Shah Siwan
Siva Lakashmi Tamilnadu
Sudha Tamilnadu
Suganaya Tamilnadu
Sulthan Begum Tamilnadu
Vijiya Tamilnadu

Winners 08/03/2017

Name Location
Prakash Tamilnadu
Chaitanya Tamilnadu
Bhargava Karnataka
Arun Kerala
Balasubramanian Tamilnadu
Deepak Jagdish Marthandam
Ashutosh Kumar Mairwa
Sanjiv Kumar Manjhi Bharanicavu
Abdul Selim Sekh Nadapuram
Md. Jamal Adampur

Women's Day Celebration - Cash Back Winners

Saraswathi Tamilnadu
Mumthaj Tamilnadu
Soundaram Tamilnadu
Pavithira Tamilnadu
Durga Devi Tamilnadu
Salomi Tamilnadu
Banumathi Tamilnadu
Shakila Tamilnadu
Shamila Tamilnadu
Firdhose Tamilnadu

Winners 09/03/2017

Name Location

Vipul

Gujarat

Dhinakaran

Chennai

Jayakumar C

Karnataka

Ramesh Kumar

Gujarat

Gopu Venkatesh

Ap

Rawoof Abdullah

Jammu

Manoj J

Karnataka

Neel Am Rani

Punjab

G Ravichandrareddy

Ap

Samir

West Bengal

Sayyad Imran Bokhari

Kurnool

K M Mohammed

Puttur

Suma Jos

Palakkad

Robert Nadarajan

Marthandam

Sanjeev Kumar

Ludhiana

Kanhiya Kumar Yadav

Mairwa

Sandeep Sharma

Mumbai - Chembur

Sakirul Sk

Bharanicavu

Buyya Vasundhara

Yellareddypet

Rinki

Muzaffarpur

Winners 10/03/2017

Name Location

Rajesh

Rajastan

Vinothkumar

Tamilnadu

Sukumar K

Tamilnadu

Iyyanar

Karnataka

Satish Prasad

Karnataka

Ashutosh

Delhi

Amit Kumar

Delhi

Vikas Kumar Singh

Mumbai

Sms Saji

Kerala

Nirmal Kumar Saha

Kolkatta

Thareef

Bheemgal

Yellavva Yellavva

Kamareddy

Milton

Shakthikulangara

Yeashin Ali

Bharanicavu

Sameer M P

Pattambi

Suniya Banu O

Pattambi

Niyamad Mondal

Nadapuram

Santhan P

Mattanur

Mehaboob Tenihalli

Ratnagiri

Anit Anit

Deoria

Winners 11/03/2017

Name Location
Shyam Krishnan Kerala
Harvinder Singh Punjab
Sivaprasad Kerala
Ravi Teja Pallagani Andhra Pradesh
Vijay Pal Maharashtra
R Ramaraju Orissa
Basant Pandey Bihar
Jaimon Kerala
Vinod Bedagkar Maharashtra
Anas Hamduley Maharashtra
Prakash Bala Bagula
Solomon Labaikudikadu
Mathura Behera Koyilandi
Athar Mahammad Hussain Kurnool
Chepuri Venkat Swamy Kamareddy
Binod Ray Chapra
Anshad K Kollam - Pallimukku
Md. Arman Hubli
N Ramkumar Perambalur
Sheik Allaudin Chennai - Pallavaram

Winners 13/03/2017

Name Location
Sanku Satyanarayana Andhra Pradesh
Amit Khiyani Mumbai
Kalaiarasan M Tamilnadu
Nayana Vijayan Kerala
Praveen Paul Tamilnadu
Ashish Gujrat
Neelam Patwal Uttar Pradesh
Aboobakker Siddik Kerala
Sravanthi Andhra Pradesh
Subash Tamilnadu
Sumi S Oachira
Mahamad Irsad Viruddachalam
Tejveer Kumar Shamshabad
Vaddepelli Swapna Yellareddypet
Monoranjan Sardar Puttur
Sujan Pandith Sreekandapuram
Mamejul Sk Bharanicavu
Dharmaraj Kathirvel Perambalur
Nikhil As Guruvayur
Lakshmi Melur

Winners 14/03/2017

Name Location
Avinash Kumar Maharashtra
Srinivasan Tamilnadu
Kantheti Nagarajendra Andhra Pradesh
Anil Upadhyay Delhi
Bulusekh Delhi
Balaji Tamilnadu
Krushna Kumar Sharma Mumbai
Vitthal Dadhich Rajastan
Rahul Kumar Uttar Pradesh
Lokesh Meena Rajastan
Rejin A V Tellicherry
Arun Ariyalur
Sudesh Kumari Phillaur
Ram Chandra Yadav Deoria - Kotwali Road
Sk Aman Bheemgal
Sajesh P S Chalakudy
Logesh B Chennai - Anna Nagar
Kulwinder Kaur Begowal
Ali Jinal Nadapuram
Ashok Kanojiya Mumbai - Chembur

Winners 15/03/2017

Name Location
Buchi Reddy Andhra Pradesh
Prabha Kalra Delhi
Mohit Bansal Delhi
Shabbir Bohra Madhya Pradesh
Ramavtar Mumbai
Sanjay Arora Rajastan
Sanjo Permangalath Kerala
Abhimnyu Sharma Uttar Pradesh
Akbar Sk Kerala
Karan Verma Gujarat
Mekala Shahid Basha Nandyal
Ratheesh Kumar Bharanicavu
Akshay Kumar Mumbai - Chembur
K H Subramani Halan Coimbatore
Narasimha Mangalore - Lic
Tamanna Azamgarh - Teachers Colony
Ramchender Adampur
Manu Mathew Nenmara
Rakesh Prajapati Chomu
Mo Moinuddin Maharajganj

Winners 16/03/2017

Name Location
Vinay Pandya Madhya Pradesh
Anurag Kumar Bihar
Reena Naruka New Delhi
Deepak Dwivedi Delhi
Dinesh Vishwakarma Madhya Pradesh
Govind Kumar Jha Delhi
Prakash Murugan Tamil Nadu
Life Orissa
Dhanaji Vijay Killedar Maharashtra
Balu Andhra Pradesh
Ramayan Kumar Manjhi Manipal
Soumen Biswas Vadakara
Sakthivel G Nagapattinam
Simarjit Singh Moga
Banje Baswaraj Bodhan
Sagayaraj A Chennai - Pallavaram
Ebrahim S K Bharanicavu
Jinto T James Sreekandapuram
Jahoor Khan Kundapur
Sabu Haridas Ernakulam - Fort Kochi

Winners 17/03/2017

Name Location
Feroz Ali Andhra Pradesh
Vaibhav Karnataka
Anthony Bihar
Shyam Andhra Pradesh
Honey Kerala
Ammar Ahmad Uttar Pradesh
Jeyamohan V Tamilnadu
Nikita Purohit Gujarat
Santhosh Kumar Chennai
Mohd Furkan Delhi
Prithvi Ram Ram Mirganj
Laxman Singh Jaipur - Vaishali Nagar
Ganesh Kumar Ballia
Bikash Biswas Bagula
Munis Singh Kamareddy
Akshaya Bindhani Bangalore - Jallahalli
Kabir Gurgaon
Ranjan Jan Cherpulassery
Phathaviya Beevi Sivagangai
Sreesanth Mohan Kadakkal

Winners 18/03/2017

Name Location
Rahul Rana West Bengal
Shilpa Sutar Mumbai
Ankita Pandya Madhya Pradesh
Neelam Sri Lakshmi Priya Andhra Pradesh
Pawan Kumar Bolla Andhra Pradesh
Shyamlal Delhi
R K Singh Delhi
Suraj Patel Mumbai
Geetha Goold Tamilnadu
B Ramshekar Andhra Pradesh
Sandeep Kumar Deoria
Bhalchandra Hiware Mumbai - Kalyan
Dasari Vijay Kumar Yellareddypet
Ramendra Nath Ray Sreekandapuram
Aidalin Syngkli Perumbavoor
Gurdeep Singh Dasuya
Murali Ravi Ariyalur
Md Naimuddin Chapra
Sonu Korutla
Rony Jose Tiruvalla

Winners 20/03/2017

Name Location
Swathi Andhra Pradesh
Dhanapal P Tamilnadu
Shijin C U Kerala
Pravin Kumar Das Delhi
Deepa Kerala
Mohanan M Kerala
Kamalesh Chennai
Nitu Kumari Bihar
Manish Meena Rajastan
Hashim Delhi
Ayaz Ahmad Patna
Velusamy R Cherpulassery
Ram Bhajan Mistri Kattappana
Arunraja K Melur
Surada Giriprasad Visakhapatnam
Irshad Ali Mirganj
Manoj Kumar Chennai - Pallavaram
Amit Lajar Singh Ranaghat
Mustufa Sk Kanjirapally
Mahendra Mochi Marthandam

Winners 21/03/2017

Name Location
Shobana Tamilnadu
Pawan Sharma Rajastan
B Deepthi Andhra Pradesh
Mrityunjai Prakash S Tamilnadu
Kamalinee Kaur Delhi
Shak Imran Andhra Pradesh
Gopi Andhra Pradesh
Anshul Agarwal Delhi
Nishanth M M Karnataka
Suresh Babu Andhra Pradesh
Md Muain Ansari Iritty
Lavmeet Katariya Jaipur - Vaishali Nagar
Karuppasamy Avaiyan Melur
Ahidul Islam Mattanur
Md Vasim Usmani Siwan
Paramanath Nadapuram
Mahboob Alam Mairwa
Eyas M A Ernakulam - Fort Kochi
Pramod Kumar Shamshabad
Aneesh P Thalayolaparambu

Winners 22/03/2017

Name Location
Subodh Kumar Orissa
Chandrasekaran Tamilnadu
Virendra Yadav Uttar Pradesh
Anusha Kumari Andhra Pradesh
Satish R Andhra Pradesh
John Karnataka
Ajai Kumar Bihar
Narsingh Haryana
L Satya Rao Andhra Pradesh
Raju Bihar
Rajesh Kumar Gorakhpur
Manish Kumar Gopalganj
Arun R Varkala
Shashi Verma Lucknow
Sasi P K Kurnool
Krishna Turi Mananthavady
Sitharam Thakur Mattanur
Dhanam Muthusamy Labaikudikadu
Muthukumar N Karaikal
Mohsin Kamal Palayam

Winners 23/03/2017

Name Location
Sivaji Andhra Pradesh
Arman Lal Rajastan
Neetu Pandey Uttar Pradesh
V v Subrahmanyam Andhra Pradesh
Venkatreddy Andhra Pradesh
Pankaj Bihar
Lalitkumar Patil Mumbai
Dhanasekar Tamilnadu
Faithlin Thomas Maher Tamilnadu
Rajdas Bihar
Aboobacker Ct Perambra
Mandeep Kumar Moga
Ambrish Pratap Pratap Gorakhpur
Sajitha M Kottiyam
Giriraj B Bodhan
Nachattar Singh Tarn Taran
Samanta Subimal Ottappalam
Rathikani Sirkazhi
Bennat J Arakkal Cochin
Karthika Tirupathur

Winners 24/03/2017

Name Location
Avinash Varma Andhra Pradesh
Koganti Satishkumar Andhra Pradesh
Naveen Kumar Y Andhra Pradesh
Krishna Murthy Kambala Andhra Pradesh
Bhairavnath Ranjane Maharashtra
Waseem Rajastan
Trilok Singh Punjab
Ankur Uttar Pradesh
Gurudas Gurav Mumbai
Varesh Gujarat
Konda Ravi Jagityal
Mohan Yadav Gopalganj
Nasir Ali Aluva
Michel Reagon William Coimbatore
Siddantapu Ravi Kumar Visakhapatnam
Muhammed Junaise Pk Mannarkkad
Navarthan Karkala
Mihir Mondal Ranaghat
Gubendiran Dharmapuri
Sukhadev Gokal Ram Mumbai - Airoli

Winners 25/03/2017

Name Location
P V Radha Andhra Pradesh
Meena Khiyani Mumbai
Mariammal Tamilnadu
Porkodi M Tamilnadu
Sima Maji West Bengal
Mukesh Punjab
W.Benjamin Abraham Tamilnadu
Geo P Kuriyan Kerala
Asha Shelar Maharashtra
Sourabh Gupta Madhya Pradesh
Meena Korutla
Rajen Sharma Nadapuram
Mandeep Singh Adampur
Ilayabaradhan B Vellore
Dipankar Mondal Krishnanagar
Faheem Phulwari
Arif Kamareddy
Karthikeyan S Coimbatore
Zakir Hussain Vadakkancherry
Steffy V B Thrissur

Winners 27/03/2017

Name Location
Ravishankar Rao Karnataka
Roopesh Andhra Pradesh
Vandana Delhi
Komal Sharma Delhi
Kiran Mellacheruvu Andhra Pradesh
Sathiyamoorthi V Tamilnadu
Renu Vishwakarma Madhya Pradesh
Sojan P Xavier Kerala
Venkatesh Chennai
Liji Kerala
Adhe Gangaram Korutla
Johara Khatun Gopalganj
Rajeev K V Sreekandapuram
Varun S Bangalore - Marathahalli
Mukesh Kumar Jhun Jhunu
Rashid Jameel Malik Azamgarh - Teachers Colony
Md Jamir Uddin Sekh Ranaghat
Sakthi Madurai - Anna Nagar
Abdul Latheef Maranchery
Laxmi Muniyappan Arjun Mumbai - Andheri

Winners 28/03/2017

Name Location
Sagar Andhra Pradesh
Minal Gujarat
Saina Bapanamma Andhra Pradesh
Sudheer Chavulapalli Andhra Pradesh
Harika Vakapalli Andhra Pradesh
Sagar Sen Maharashtra
Muthu Tamilnadu
Praphavathi Tamilnadu
Shaik Karnataka
Sathiyaraj Tamilnadu
Mohad Zeeshan Mananthavady
Nanthakumar Venkatesan Kattumannarkoil
Ankur Kurnool
Jog Raj Gurdaspur
S Srinivaan Delhi Gole Market
Arjunan Salem
Mohd Javed Patna
Harshita Vijayvergia Jaipur - Vaishali Nagar
Varinder Singh Begowal
Md Rayan Korutla

Winners 29/03/2017

Name Location
Rambabu Nagandla Andhra Pradesh
Maripi Kasi Naidu Andhra Pradesh
Marada Anusha Andhra Pradesh
Jagadish Andhra Pradesh
Sumithra U Karnataka
Mukesh Kumar Meena Andhra Pradesh
Sameer Khan Delhi
Meghale Balasaheb Maharashtra
Akash Delhi
Dennees P D Kerala
Reenadas K H Palakkad
Balasubramanian Paramakudi
Akhilesh Pal Gorakhpur
Irshad M Moodabidri
Vivek Kumar Prajapati Lucknow
Selvakumar C Cumbum
Raj Kumar Mumbai - Kalyan
Rezaul Haque Mondal Kottakkal
Milan Mondal Nadapuram
Sandip Besra Chennai - Anna Nagar

Winners 30/03/2017

Name Location
Nikhil Maan Mumbai
Sunil Kumar Biswas Delhi
Ashish Rajkumar Maharashtra
Komal Sharma Delhi
Swetha Andhra Pradesh
S Damodara Patali Karnataka
Venky Venkatesh Andhra Pradesh
Rajani M V Kerala
Labanya Debi Assam
Nikhil Dhamija Delhi
Prashanthi Saji Vazhuthacaud
Ajit Kumar Bettiah
Pradeep Naik Ponda
P Vasantha Sreekandapuram
Sujith Kumar Mattanur
Harish B C Road
Arun Srivastava Deoria Kotwali Road
Vennila Orathanadu
Tarmijul Sekh Nadapuram
Shinod Sahani Korutla